DEPILACE CUKROVOU PASTOU - kurz je určen kosmetičkám a pedikérkám

Informace o kurzu

Jedná se velmi šetrný způsob depilace. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky.

Cena kurzu: 1 089 Kč
Rozsah: 10 výukových hodin
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu

Místo kurzu

DTO CZ, s.r.o.


Manažer

Mgr. Jana Ivan, tel.: 724 211 606, email: jana.ivan@dtocz.cz


Lektoři

Svatava Šárková - dlouholetá lektorka kosmetických kurzů, členka Unie kosmetiček


Program

Začátek kurzu: od 15.00 hodin do 20.30 hodin

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Depilační pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Je to shodná glukóza, kterou náš organizmus produkuje. Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami.

Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (samozřejmě jinou než POTRAVINÁŘSKOU) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky. Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření). Cukrová pasta se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Aplikace
Depilace - depilační cukrovou pastu kosmetička vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků a vytáhne chloupky po směru růstu, proto se stává depilace bezbolestnou a nedochází k přetržení chloupků, ale k jejich vytažení z folikulu.Následně se místo potře podepilačním sérem proti dorůstání a zarůstání chloupků. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a cukrovou pastu je možno nanést několikrát na stejné místo.


Poznámka

účastníci kurzu si sami zajistí model pro výuku
/pro tento účel je třeba, aby chloupky byly dlouhé 3-5 mm/

* kurz je jednodenní

* všichni absolventi kurzu obdrží
OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ KURZU


Vyplnit přihlášku


Akce, soutěže a novinky
14.05.2020

JSME TADY OPĚT PRO VÁS!!!

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU, JSME ZPÁTKY!! Rádi bychom Vás informovali, že již opět školíme a provozujeme kurzy. Zájemci o kurzy se můžou hlásit na našich webových stránkách. VŠECHNY KURZY A ŠKOLENÍ BUDOU SAMOZŘEJMĚ PROBÍHAT DLE ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ.

11.03.2020

PROVOZ V DTO NEPŘERUŠEN!!!

V souvislosti s prevencí před šířením onemocnění COVID-19 byla přijata v objektu a v práci vzdělávací a poradenské společnosti DTO CZ tato opatření: Kurzy, semináře ani školení se neruší, pokud je přihlášen dostatečný počet účastníků. Kurzy a školení realizovaná na klíč probíhají, pokud situaci neupravují opatření zákazníka. Všechny plánované schůzky, jednání a zasedání přípravných výborů probíhají zatím bez omezení. V objektu DTO CZ jsou průběžně doplňovány zásobníky dezinfekčním mýdlem. Pravidelně jsou dezinfikovány kliky a madla v objektu. Nejbližší velké akce s předpokladem 100 a více účastníků jsou do odvolání zrušeny, resp. posunuty. Specializované salony pro výuky jsou pravidelně ošetřovány dle řádu a pravidel schválených KHS. Vedení DTO CZ děkuje za pochopení.

Spolupracujeme