Autorizační zkoušky

CO JE AUTORIZAČNÍ ZKOUŠKA?

Je to zkouška z odborné způsobilosti a ověření odborných znalostí, vědomostí, dovedností a schopností opravňujících k samostatnému výkonu povolání na území České republiky u vybraných profesí.

AUTORIZOVANÉ ZKOUŠKY
Chcete se pustit do nové práce? Nepodařilo se Vám dokončit školu a chcete si doplnit vzdělání? Chcete získat uznávaný doklad na novou kvalifikaci? Potřebujete uznávaný doklad o svých znalostech v profesi?

Pokud ano, můžete u nás v DTO CZ podle Národní soustavy kvalifikací složit „Autorizační zkoušku“ Jsme držiteli autorizací dle zákona č. 179/2006 Sb.:

-    Kosmetička -    Manikérka a nehtová designérka -    Pedikérka a nehtová designérka -    Sportovní masáž -    Vizážistka.

Osvědčení má celoživotní a celorepublikovou platnost. Úspěšná Autorizační zkouška Vás opravňuje ke získání osvědčení, tedy dokumentu o způsobilosti vykonávat konkrétní profesi, který platí v celé republice. Navíc toto osvědčení uznávají i zaměstnavatelé, což je velkým plus. A pak máte možnost vykonávat práci, která Vás baví včetně rozjezdu Vašeho podnikání. Zkoušek se nebojte, pokud máte znalosti a zájem o profesi, určitě je zvládnete.

Jak na to? 

1.    Přečtete si hodnotící standardy zkoušek, podmínky zkoušky, jak zkouška probíhá. Na požádání Vám zašleme všechny informace včetně ceny za zkoušku, kontaktujte prosím

 paní Ing. Gabrielu Kašokovou, tel. 595 620 154, 602 491 061, g.kasokova@dtocz.cz

 2.    Vyplníte přihlášku ke zkoušce a Vámi podepsaný originál přihlášky zašlete na DTO CZ, s.r.o., Mariánské nám. 480/5, Ostrava-Mar. Hory, 709 00

 3.    Po vzájemné dohodě Vám bude stanoven termín zkoušky na DTO CZ 

 4.    Po zaplacení zkoušky Vám doporučeně pošleme pozvánku ke zkoušce

 5.   Absolvujete zkoušku a zpravidla ještě ten den (nejpozději do 5 dnů písemně) Vám sdělíme výsledek zkoušky

 6.    Vyhotovíme písemné Osvědčení o získání profesní kvalifikace a zašleme Vám jej doporučeně poštou.

 V případě dalších dotazů prosím kontaktujte Ing. Gabrielu Kašokovou, tel. 595 620 154, 602 491 061, g.kasokova@dtocz.cz

Akce, soutěže a novinky
21.11.2019

MANIKÚRA, PEDIKÚRA A NEHTOVÁ MODELÁŽ

Jaké úkony nabízíme? - Manikúru. - Pedikúru. - Nehtovou modeláž. - Potáhnutí přírodních nehtů gel lakem. - Japonskou manikúru. - Masáž nohou. - Masáž rukou. - Parafínový zábal. TAK NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SE NA TEL.: 724 230 431, Veškeré úkony pod dohledem odborného lektora

01.11.2019

Máme pro Vás novinku!!!

V našem kosmetickem salónku si nyní můžete objednat parfémy YODEYMA. Můžete si vybrat ze tří velikostí: 15 ml, 50 ml a 100 ml. Neváhejte a přijďte nás navštítvit, Vánoce už jsou za dveřmi!!!

Spolupracujeme