Informace o kurzech

Chcete se profesionálně věnovat kosmetice a baví Vás péče o tělo? Přihlaste se k nám na kurz Kosmetička pod vedením zkušených profesionálů. Pouze u nás je v ceně kurzu zahrnut veškerý praktický výukový materiál a práce s kosmetikou značky RYOR a MACON. V ceně jsou také zahrnuty kurzy Temptu tetování a Trvalé na řasy. V průběhu praxe přijdete do styku s širokou klientelou s různými druhy pleti, od suché, problematické, mastné nebo smíšené. Kurz je zakončen autorizovanou zkouškou a každý úspěšný účastník obdrží certifikát na profesní činnost Kosmetička. Pro vydání živnostenského listu již nyní nepotřebujete odborného garanta.

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - METODA ŘASA NA ŘASU

Naučíte se jak správně řasy aplikovat, ale také jak řasy odborně a šetrně odstranit. Získáte znalosti a dovednosti o celém procesu aplikace prodloužených řas. Po absolvování kurzu budete schopen/schopna samostatně pracovat.

Cena:4 477 Kč
Rozsah: 6 hodin
Termín: 08. 12. 2023

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ - IDEÁLNÍ METODA NA OKAMŽITOU REDUKCI VRÁSEK

určeno pro kosmetičky

Cena:1 210 Kč
Rozsah: 5 vyučovacích hodin
Termín: 11. 12. 2023

KOSMETIK/KOSMETIČKA

rekvalifikační kurz, ukončený autorizační zkouškou na profesní činnost KOSMETIK/KOSMETIČKA

Cena:16 800 Kč
Rekvalifikační kurz s možností nároku proplacení Úřadem práce
Rozsah: 300 hodin
Termín: 11. 03. 2024 - 14. 06. 2024

ÚSKALÍ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM

Naučte se správně a efektivně komunikovat se svými zákazníky, tak aby se k Vám vždy rádi vraceli.

Cena:968 Kč
Rozsah: 4 hodiny
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ – KERATIN ZA TEPLA

Mezi všemi metodami prodloužení vlasů stále kraluje prodlužování tepelným keratinem. Keratin je obsažen i ve vašich vlastních vlasech a díky tomu může spoj po prodloužení lépe dýchat. Naučíme Vás jak prodloužit vlasy pomocí keratinu za tepla. Každý účastník obdrží po absolvování kurzu CERTIFIKÁT.

Cena:7 018 Kč
Rozsah: 6 hodin
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu
Akce, soutěže a novinky
28.11.2023

GRATULUJEME ÚSPĚŠNÝM ABSOLVENTŮM NAŠICH REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ

V minulém týdnu u nás proběhly závěrečné zkoušky v rekvalifikačních kurzech Manikérka a Pedikérka. Všichni naši účastníci byli úspěšní a odnesli si tak Osvědčení o získání profesní kvalifikace, díky kterému mohou ihned začít podnikat.

16.08.2023

KOSMETIKA ZA SUPER CENU!!!

Již brzy začne rekvalifikační kurz Kosmetik/Kosmetička a my Vám nabízíme jedinečnou možnost si nechat ošetřit pleť pod vedením odborné lektorky, za velmi výhodnou cenu! O ošetření pleti je velmi velký zájem, proto si rezervujte svůj termín co nejdříve.

Spolupracujeme