Informace o kurzu

Mezi všemi metodami prodloužení vlasů stále kraluje prodlužování tepelným keratinem. Keratin je obsa

Cena kurzu: 3 690 Kč
Rozsah: 5 hodin
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu

Místo kurzu

DTO CZ, s.r.o., Mariánské náměstí 480/5, Ostrava-Mariánské Hory


Manažer

Mgr. Jana Ivan, tel.: 724 211 606


Lektoři

Zkušená lektorka, která se věnuje prodlužování vlasů metodou "KERATIN ZA TEPLA" již více než 10 let.


Program

Doba trvání kurzu: 9.00 - 13.30 hodin

Naučíme Vás nejen perfektně prodlužovat a zahušťovat vlasy, ale také rozeznat druhy a kvality vlasů, jak otestovat kvalitu keratinu, jak zcela šetrně odstranit prameny, jak rozvrhnout správně zóny, jak pečovat o prodloužené vlasy, jak vybrat klientce správný odstín a mnoho dalšího.

Obsah kurzu:

- teorie
- seznámení s vlasy a porovnání druhů vlasů
- rozvržení vlasových partií při prodlužování a zahušťování vlasů
- technika prodlužování vlasů metodou keratin za tepla
- sundávání pramenů
- péče o prodloužené vlasy
- praxe na modelce

Každý účastník si přivede svůj vlastní model. V případě, že nebudete mít model, dejte nám včas vědět, budeme se snažit Vám model/ku zajistit.

V ceně kurzu: výukové materiály v tištěné podobě, materiál pro praktický výcvik, občerstvení.

Každý účastník obdrží CERTIFIKÁT


Poznámka

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY:
Kurz se uskuteční v DTO CZ
V čase od 09.00 hodin do 13.30 hodin.

var. symbol:17 31 1900
IČ: 47666439
DIČ: CZ47666439
V ceně kurzu jsou výukové materiály v tištěné podobě, materiál pro praktický výcvik, občerstvení.

PLATBA:
Při bankovním převodu předložte u prezence kopii příkazu k úhradě. Daňový doklad obdržíte u prezence nebo následně poštou. V případě hotovostní platby v den prezence účastník obdrží Daňový doklad o zaplacení.

V CENĚ JE ZAHRNUTO:
- výukové materiály (lektoři výukové materiály připraví a odešleme je všem přihlášeným elektronickou cestou před přednáškou jednotlivých bloků. Můžete si přinést do výuky vlastní notebook.

DALŠÍ INFORMACE:
Řádně vyplněnou webovou závaznou přihlášku zašlete prosím na adresu DTO CZ, abychom Vám mohli zaslat výukové materiály - nejpozději však dva dny před termínem výuky.


Vyplnit přihlášku


Akce, soutěže a novinky
14.05.2020

JSME TADY OPĚT PRO VÁS!!!

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU, JSME ZPÁTKY!! Rádi bychom Vás informovali, že již opět školíme a provozujeme kurzy. Zájemci o kurzy se můžou hlásit na našich webových stránkách. VŠECHNY KURZY A ŠKOLENÍ BUDOU SAMOZŘEJMĚ PROBÍHAT DLE ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ.

11.03.2020

PROVOZ V DTO NEPŘERUŠEN!!!

V souvislosti s prevencí před šířením onemocnění COVID-19 byla přijata v objektu a v práci vzdělávací a poradenské společnosti DTO CZ tato opatření: Kurzy, semináře ani školení se neruší, pokud je přihlášen dostatečný počet účastníků. Kurzy a školení realizovaná na klíč probíhají, pokud situaci neupravují opatření zákazníka. Všechny plánované schůzky, jednání a zasedání přípravných výborů probíhají zatím bez omezení. V objektu DTO CZ jsou průběžně doplňovány zásobníky dezinfekčním mýdlem. Pravidelně jsou dezinfikovány kliky a madla v objektu. Nejbližší velké akce s předpokladem 100 a více účastníků jsou do odvolání zrušeny, resp. posunuty. Specializované salony pro výuky jsou pravidelně ošetřovány dle řádu a pravidel schválených KHS. Vedení DTO CZ děkuje za pochopení.

Spolupracujeme