MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ - IDEÁLNÍ METODA NA OKAMŽITOU REDUKCI VRÁSEK

Informace o kurzu

určeno pro kosmetičky

Cena kurzu: 846 Kč
Rozsah: 5 vyučovacích hodin
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu

Místo kurzu

DTO CZ, s.r.o., Mariánské náměstí 480/5, Ostrava-Mariánské Hory


Manažer

Mgr. Jana Ivan, 724211606, jana.ivan@dtocz.cz


Lektoři

Svatava Šárková - dlouholetá lektorka kosmetických kurzů, členka Unie kosmetiček


Program

Anotace:

Program kurzu: 14.00. - 17.00hodin

Účelem tohoto kurzu je naučit se technikám, které oddalují stárnutí pleti – hlavně kohoutích stop, zabraňují tvorbě váčků a kruhů pod očima, zlepšují zprůchodnění dutin, snižují nitrooční tlak, zlepšují zrak a působí proti únavě očí.

Pro oční okolí je charakteristické, že je nejjemnější a nejcitlivější z celého obličeje, Chybějí v něm vlákna, která dávají pleti pružnost. Proto je mikromasáž velmi dobrým úkonem k prevenci a potlačení problémů v očních partiích.

Všichni absolventi kurzu obdrží OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ KURZU.


Vyplnit přihlášku


Akce, soutěže a novinky
14.05.2020

JSME TADY OPĚT PRO VÁS!!!

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU, JSME ZPÁTKY!! Rádi bychom Vás informovali, že již opět školíme a provozujeme kurzy. Zájemci o kurzy se můžou hlásit na našich webových stránkách. VŠECHNY KURZY A ŠKOLENÍ BUDOU SAMOZŘEJMĚ PROBÍHAT DLE ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ.

11.03.2020

PROVOZ V DTO NEPŘERUŠEN!!!

V souvislosti s prevencí před šířením onemocnění COVID-19 byla přijata v objektu a v práci vzdělávací a poradenské společnosti DTO CZ tato opatření: Kurzy, semináře ani školení se neruší, pokud je přihlášen dostatečný počet účastníků. Kurzy a školení realizovaná na klíč probíhají, pokud situaci neupravují opatření zákazníka. Všechny plánované schůzky, jednání a zasedání přípravných výborů probíhají zatím bez omezení. V objektu DTO CZ jsou průběžně doplňovány zásobníky dezinfekčním mýdlem. Pravidelně jsou dezinfikovány kliky a madla v objektu. Nejbližší velké akce s předpokladem 100 a více účastníků jsou do odvolání zrušeny, resp. posunuty. Specializované salony pro výuky jsou pravidelně ošetřovány dle řádu a pravidel schválených KHS. Vedení DTO CZ děkuje za pochopení.

Spolupracujeme