Závazná přihláška na kurz

POZOR NOVINKA - doplňkové školení pro maséry a fyzioterapeuty

Cena kurzu: 1 800 Kč
Rozsah: 20 hodin
Termín: Termín bude stanoven podle zájmu

Osobní údaje


Souhlas s obchodními podmínkami


E-mailové zpravodajství


Informace o platbě

vč. DPH

Doplňující informace

Naše údaje: č. účtu 64804761/0100, IČ 47666439, DIČ CZ47666439, VS = 17081900. Oznámení o platbě vyplňte shodně s příkazem k úhradě. Daňový doklad obdržíte po úhradě účastnického poplatku u prezence nebo následně poštou. V případě neúčasti vložné nevracíme, materiály zašleme poštou. Za přihlášeného účastníka můžete vyslat náhradníka. Řádně vyplněnou závaznou přihlášku zašlete prosím nejpozději 5 pracovních dnů na adresu organizačního garanta akce.

POTVRZENÍ PŘIHLÁŠKY

Vyčkejte prosím potvrzení přihlášky do 48 hodin od Vašeho odeslání. Nebude-li možné Vašemu požadavku vyhovět, vyrozumíme Vás telefonicky nebo emailem. V případě neúčasti vložné nevracíme, sborník přednášek obdržíte poštou. Za přihlášeného zájemce můžete vyslat náhradu.

STORNOVACÍ PODMÍNKY

Bezplatné storno semináře nebo kurzu přijímáme pouze písemně do 7 kalendářních dnů před zahájením akce. Pokud obdržíme storno později, ale do 3 pracovních dnů před zahájením akce, účtujeme stornovací poplatek ve výši 25% účastnického poplatku. Pozdější storno nemůže být z provozních důvodů přijato - vzniká tedy povinnost uhradit plnou cenu akce.


Akce, soutěže a novinky
14.05.2020

JSME TADY OPĚT PRO VÁS!!!

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU, JSME ZPÁTKY!! Rádi bychom Vás informovali, že již opět školíme a provozujeme kurzy. Zájemci o kurzy se můžou hlásit na našich webových stránkách. VŠECHNY KURZY A ŠKOLENÍ BUDOU SAMOZŘEJMĚ PROBÍHAT DLE ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ.

11.03.2020

PROVOZ V DTO NEPŘERUŠEN!!!

V souvislosti s prevencí před šířením onemocnění COVID-19 byla přijata v objektu a v práci vzdělávací a poradenské společnosti DTO CZ tato opatření: Kurzy, semináře ani školení se neruší, pokud je přihlášen dostatečný počet účastníků. Kurzy a školení realizovaná na klíč probíhají, pokud situaci neupravují opatření zákazníka. Všechny plánované schůzky, jednání a zasedání přípravných výborů probíhají zatím bez omezení. V objektu DTO CZ jsou průběžně doplňovány zásobníky dezinfekčním mýdlem. Pravidelně jsou dezinfikovány kliky a madla v objektu. Nejbližší velké akce s předpokladem 100 a více účastníků jsou do odvolání zrušeny, resp. posunuty. Specializované salony pro výuky jsou pravidelně ošetřovány dle řádu a pravidel schválených KHS. Vedení DTO CZ děkuje za pochopení.

Spolupracujeme